Відгуки

м. Вінниця
вул.Киїіська, 41
096 598 2868
099 329 2647
babybest.vn.ua@gmail.com

9 залишених відгуків

  1. Очень довольна садиком! Спасибо большое воспитателям – они большие молодцы. Мой ребенок с радостью встает каждое утро и идет в садик, много чему там научился. Советую!

  2. Хороший садочок. До кожної дитини індивідуальний підхід, претензій немає. Вихователі займаються з дітками, їжею також задоволені. Я спокійна за свою дитину, дякую.

  3. Мы рассматривали этот детский сад, так как наши хорошие друзья водят туда своего ребенка. От них мы слышали только хорошие отзывы, что касается воспитателей и питания. Конечно, оставались сомнения, но они развеялись сразу после того, как мы начали посещать сад. Он очень уютный и отношение к деткам очень хорошее.

  4. Згодна з попередніми відгуками. Віддали дитину до цього садочка, тому що працюю неподалік. І думаю, що вже не буду переводити дочку в державний садок. Тут інший рівень опіки над дітьми. Вихователі дуже уважні, займаються розвитком діток. Даю 5 зірок!

  5. Один из лучших садиков в Виннице! Территория зеленая, очень ухоженная. Видеонаблюдение. В группах ремонт и новая мебель. Питание отличное (в рамках бюджета). Персонал замечательный, заметно, что люди на своих местах, любят работу и делают для детей все.

  6. Нам два года и три месяца. Ребенок бежит туда бегом. Я могу сказать о садике только хорошее. Да, стоит это не очень дешево, но няню нанимать дороже. Поэтому ко всем сборам на группу, театр, охрану и т.д. я отношусь спокойно. Тут отличные условия, очень хорошие воспитатели, замечательная программа подготовки детей. После 3 месяцев посещения у ребенка значительно улучшилась речь. Спасибо!

  7. Садочок супер! Дуже задоволені. Моя дитина в надійних руках. Синочок із задоволенням відвідує його. Я довірилася гарним відгукам і вирішила віддати сюди свою дитину. Персонал дуже приємний, діти люблять вихователів, зайвих грошей не вимагають. Рекомендую.

  8. Тут кваліфікований та ввічливий колектив вихователів, діти завжди зайняті. Багато різноманітних занять. Для нас це було важливим критерієм, бо енергії в дитини через край. А головне це те, що дитина щаслива, навіть не хоче йти додому! Я думаю, що для всіх батьків це є гарним показником.

  9. Гарний навчальний заклад! Коли наша донечка відвідує його, ми впевнені, що моя дитина цілий день під гарним наглядом і в добрих руках. Я дуже задоволений колективом садка, всі вихователі та директор садочку дуже привітні люди, які справді люблять дітей і свою роботу. Доця дуже любить і хвалить обіди у садку, за це окрема подяка)) Це велика робота працювати і тримати себе в руках, коли навколо стільки дітей і всім треба догодити! Дуже вдячні всьому персоналу і любимо наш садочок! Дякую!

Залиште свій відгук